نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ازدواج با کسی ک باهاش از قبل رابطه داشتم.

920
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13593
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy ازدواج با کسی ک باهاش از قبل رابطه داشتم.

سلام من پسری18ساله اهل شیراز هستم الان نزدیک یک سال میشه که ب طور اتفاقی در یکی از برنامه های اجتماعی با ی دختر خانومی که 16 سالشه و اهل رشت هست ارتباط دارم،ما ب هم علاقه خیلی زیادی داریم تا جایی ک ی جورایی ب هم دیگ قول ازدواج دادیم خانواده هامون هم در جریان رابطه بین ما هستند ولی از ازدواج و ... اطلاعی ندارند ،من از چند نفر از اشناهامون مشاوره گرفتم میگن شما ب درد هم نمیخورید فرهنگ هاتون با هم فرق میکنه و ... از طرفی هم فراموش کردن همدیگه برا هردومون خیلی سخته میخواستم بدونم باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا من میتونم با این دختر ازدواج موفقی داشته باشم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج با کسی ک باهاش از قبل رابطه داشتم.

سلام
    حس وفاداریتون رو درک میکنم
    و به علاقه ای که به هم دارید شک ندارم
    برای اینکه بتونم بهت کمک کنم باید هیجان و احساس رو کنار بگزارم و تو هم باید همین کار رو بکنی، مثل جراحی که باید غیر احساسی عمل کنه و قلب بیمار رو برای درمان بشکافه.
    شما با هم چیزی حدود 18 ساعت فاصله زمانی دارید، فرهنگها واقعا متفاوته و از اون مهمتر شما هنوز واقعا همدیگه رو کامل نمیشناسید چون نه با هم بیرون رفتید نه با خانواده اش آشنایی دارید، درسته که همدیگه رودوست دارید ولی این کافی نیست.
    هنوز هم شرایط برای ازدواج فراهم نیست مثل دانشگاه و سربازی و ...
    اون دختر هم با شرایط سنی ای که داره هنوز به ثبات احساسی نرسیده و صادقانه باید بگم که مشخص نمیکنه که آیا سالها بعد هم همین احساس رو نسبت بهتون داشه باشه یا نه.
    میدونم خیلی سخته قطع این ارتباط، ولی هرچقدر هم که این ارتباط ادامه پیدا کنه وابستگی ها هم افزایش پیدا میکنه. اگه الان این رابطه رو تموم کنید راحت تر هستش. قطعا در نزدیکی شما دختر ایده آل وجود داره و اینطور نیست که فقط یه دختر خوب وجود داره.
    امضای ایشان

3. کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج با کسی ک باهاش از قبل رابطه داشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alistar نمایش پست ها
    سلام من پسری18ساله اهل شیراز هستم الان نزدیک یک سال میشه که ب طور اتفاقی در یکی از برنامه های اجتماعی با ی دختر خانومی که 16 سالشه و اهل رشت هست ارتباط دارم،ما ب هم علاقه خیلی زیادی داریم تا جایی ک ی جورایی ب هم دیگ قول ازدواج دادیم خانواده هامون هم در جریان رابطه بین ما هستند ولی از ازدواج و ... اطلاعی ندارند ،من از چند نفر از اشناهامون مشاوره گرفتم میگن شما ب درد هم نمیخورید فرهنگ هاتون با هم فرق میکنه و ... از طرفی هم فراموش کردن همدیگه برا هردومون خیلی سخته میخواستم بدونم باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا من میتونم با این دختر ازدواج موفقی داشته باشم ؟
    اول از همه شما و دخترخانم از سن کمی برای تصمیم برای ازدواج برخوردارید و این خودش رابطه شمارو در وهله نخست دستخشوش

احساسات و عواطف زودگذر کرده ...به همین خاطر دیگران در این مورد نظر منفی دارن چون تجربیاتشون از شما بیشتر و میدونن چه مشکلاتی سد راه شماست

دوم فاصله شهری شما زیاده و این یعنی عدم شناخت کافی و وقتی شناختی نباشه خانواده ها نمیتونن به هم اعتماد کنن و با ازدواج شما مخالفت خواهند کرد

و سوم اینکه متاسفانه باید یاد بگیریم که روابط دوستی در شبکه ها و یا مکانهای دیگه رو زود به ازدواج ختم نکنیم

چون چنین ازدواج های احساسی بالاترین امار درگیری و طلاق رو دارند
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

5. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)